אחזקת מעליות בבית

איך חוסכים בעלויות החתונה

26 באוקטובר 2014

חתונה – זהו האירוע המשמעותי ביותר בחייו של כל אדם. על כך אין עוררין, כמו גם על כך שהאירוע עצמו חייב להיות מיוחד ומרגש. הוויכוח סביב הנושא מתחיל כשהזוגות המתחתנים מניחים שהייחודיות והרגש כרוכים בהזמנת בגדים באלפי שקלים, בהפקת סרט בבימויו של אבי נשר ובצניחה חופשית ממסוק תוך כדי הפרחת יונים ופרפרים או הגעה לאירוע בלימוזינה מפוארת. אם התקציב מאפשר אז אין בעיה אבל אם התקציב לא מאפשר – תתפלאו לגלות שחתונה מרגשת ומיוחדת בהחלט יכולה להיות גם חתונה זולה. איך? הנה לכם טיפים להוזלת עלויות של החתונה.

טרנד חתונות קטנות

נתחיל מכך שחתונה מרגשת ומיוחדת לא חייבת להיות חתונה עם מאות מוזמנים. בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים בדרך של חתונה קטנה, גם כדי לחסוך בעלויות וגם כדי להפיק לעצמם ולאורחים מקסימום הנאה. קוראים לזה חתונות בוטיק וזו הדרך הטובה ביותר לחגוג את האירוע החשוב ביותר בחיים. לחתונות קטנות מוזמנים בדרך כלל רק חברים קרובים ומשפחה מהמעגל הראשון. הן נערכות בדרך כלל במסעדות או בגני אירועים אינטימיים המאפשרים הפקת חתונות של כמה עשרות מוזמנים. בחתונה כזו אפשר להשקיע באוכל הרבה יותר משובח ובאטרקציות שבאמת ירגשו מבלי לקרוע את הכיס.

תאריך אידיאלי לחתונה

דרך נוספת להוזיל את העלויות של החתונה היא לבחור תאריך אידיאלי לאירוע. לא מדובר בתאריך כמו 15.5.2015, לא ט"ו באב ולא תאריך אחר באמצע הקיץ שבוודאי יהיה מבוקש והמחיר שיבקשו בעלי האולם ונותני השירותים השונים יהיה בשמיים. אין שום סיבה לשלם מחיר מופקר בחודשי הקיץ המבוקשים אם אפשר לשלם כמעט חצי מזה בחודשי החורף הקרים ובסתיו. מלבד כך, כדאי לזכור שבימי חמישי הנחשבים לימים אידיאלים לאורחים, המחירים תמיד יהיו גבוהים בכמה עשרות אחוזים ואילו בשאר ימות השבוע המחירים יהיו בהחלט סבירים.

מזכרות זולות לחתונה

ומה עם אטרקציות? הרי בכל חתונה יש היום אחת או אפילו כמה אטרקציות כדי לשמח את האורחים ולשדרג את האווירה. בדרך כלל הזוגות המתחתנים הולכים ישר על האטרקציות היקרות ביותר בהנחה כי כך ישיגו את מלוא הריגוש והייחודיות. זו טעות כי על מנת לרגש את האורחים אין צורך לקחת משכנתא. אפשר להזמין מזכרות לאורחים שגם ישדרגו את האווירה וגם יהווה מזכרת נפלאה – אות הוכרה שבהחלט עושה שמח על הלב. זר מתוק, שקית קטנה עם סבונים ריחניים, כפכפי אצבע עם הקדשה, מגנטים ואפילו ברכונים מהודרים, מחזיקי מפתחות עם ברכת הבית או ברכת הדרך.

השאר תגובה

דילוג לתוכן