איך לחסוך לפני הזמנת חברת ניקיון?

29 באוגוסט 2017

הזמנת חברת ניקיון היא פתרון נהדר שבעזרתו ניתן לשמור על רמת חיים גבוהה ולמנוע מאמץ פיזי. חברות ניקיון מציעות כיום מגוון רחב של שירותים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי וחשוב לנצל זאת. מצד שני, לא תמיד קל לחסוך בהוצאות טרם הזמנת החברה והדגש צריך להיות עמידה במסגרת התקציב.

השוואת מחירים טרם הזמנת חברת ניקיון

הדבר החשוב ביותר הוא להכיר את המחירים המקובלים בענף עוד לפני שמחליטים האם ואיזו חברת ניקיון להזמין. השוואת מחירים מתבצעת על בסיס מידע שמופיע באינטרנט ולפי המלצות של חברים, קרובים או בני משפחה. בעזרת השוואת מחירים ניתן לא רק לחסוך בהוצאות מיותרות, אלא גם לבדוק את רמת המקצועיות והאמינות של החברה.

מה הקשר בין מחיר ומקצועיות?

חברה אמינה תגבה מחיר הוגן מהלקוחות ולא תנצל את חוסר הידע שלהם. מנגד, חברת ניקיון שגובה מחיר שנמוך במאות אחוזים מהמקובל בענף בדרך כלל לא תהיה מספיק מקצועית וקשה לסמוך עליה. מכאן שהשוואת המחירים היא גם דרך מעולה להשוות בין חברות ניקיון בלי שום קשר לניסיון לחסוך בהוצאות.

הגדרת צרכים ושירותי ניקיון

עוד דרך לחסוך לפני הזמנת חברת ניקיון היא להגדיר בצורה מדויקת את אופי השירות המבוקש. הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לעשות זאת:

א. התאמת שירותי החברה לגודל החלל – רצוי לבקש מהחברה הצעת מחיר מסודרת לפי גודל החלל במ"ר או לפי מספר החדרים בבית. כך ניתן לחסוך הוצאות ולעמוד בתקציב.

ב. קביעת סדר עדיפויות – לא תמיד צריך את כל שירותי הניקיון שמציעה החברה ויש מקרים שבהם עדיף לקבוע סדר עדיפויות ברור יותר. באמצעות קביעת סדר עדיפויות ניתן לחסוך בהוצאות וליהנות משירות מעולה.

ג. החלפת תאריכים – בתקופות עמוסות עולים המחירים של שירותי ניקיון המקצועיים. מי שרוצה לחסוך בהוצאות ויכול להרשות לעצמו להיות גמיש יעדיף להחליף תאריכים, או לפחות לבדוק מתי הכי זול להזמין את אותו שירות.

בשורה התחתונה, חיסכון בהוצאות בהחלט אפשרי וניתן לעשות זאת טרם הזמנת חברת ניקיון בדרכים מגוונות ובעיקר יעילות.

השאר תגובה

דילוג לתוכן