הפקת אירוע בבית – כך נחסוך בעלויות

13 באוגוסט 2013

המידע מוגש לכם באדיבות: י.מ סיטי אירועים

המחיר הוא אחד השיקולים החשובים עבור מי שמתכנן להפיק אירוע בבית. הפקה שאינה מתוכננת כהלכה יכולה לגרור את בעלי האירוע להוצאות כבדות, ואף ליצור עוגמת נפש בקרב האורחים. לעומת זאת, חיסכון בעלויות בא לידי ביטוי בהגדרה מוקדמת של הצרכים, ובהבנת המאפיינים של האירוע.

הדרך הבטוחה לחסוך בעלויות בעת הפקת אירוע בבית היא להכין רשימת דרישות מסודרת. יש הבדל בין אירועים בהיקף קטן עם עשרות מוזמנים בלבד, לבין אירועים כמו חתונה, בר מצווה או יום הולדת אליהם מוזמנים מאות חברים ובני משפחה. יתרה על כך, רשימת הדרישות תעזור למפיקי האירוע להשיג את הציוד הדרוש. בתוך רשימת דרישות מגולמות ההוצאות הרגילות של האירוע, ובאות לידי ביטוי גם הוצאות בלתי צפויות נוספות. רשימת הדרישות היא למעשה מדריך להפקת אירוע מוצלח, משתלם וחסכוני.

מה הקשר בין השכרת ציוד לאירועים לבין חיסכון בעלויות?

עוד דרך לחסוך בעלויות מבלי לוותר על הפקת אירוע ביתי בלתי נשכח היא לדאוג להשכרת ציוד. לא כל הבתים ערוכים לקבלת מוזמנים, ולכן המטרה של השכרת ציוד לאירועים היא להקל על המפיקים. ניתן להשכיר מספר סוגים של ציוד לצורך הפקת אירוע ביתי:

א. השכרת ריהוט – בעזרת השכרת כסאות, שולחנות, פינות זולה או ריהוט אלטרנטיבי ניתן לחסוך זמן וכסף על רכישה של ריהוט חדש. חברות המתמחות בהשכרת ציוד לאירועים מגיעות עד בית הלקוח, מקפידות על שימוש במוצרים איכותיים, ומתחייבות לעמידה מלאה בלוח הזמנים.

ב. השכרת כלים – ציוד לאירועים כולל רשימת כלים של סכו"ם, כלי מזנון, ספלים ועוד. עדיף להשכיר כלים ומוצרי טקסטיל מאשר לרכוש אותם במיוחד עבור האירוע, וזאת בשל שיקולים של חיסכון בכסף, חיסכון במקום, שמירה על איכות הסביבה, וכמובן השגת מראה מכובד ואסתטי.
כמו כן לא תמיד להכין לבד קינוחים כדוגמת בר מתוקים יותר זול לעשות לבד – תמיד כדאי לקחת הצעת מחיר.

ג. השכרת במות– לא בכל הבתים הפרטיים יש מקום להצבת במות, אך לפעמים מדובר על תנאי להצלחת האירוע. במידה ובוחרים לקיים חתונה בחצר גדולה ומרווחת, הבמה היא המקום עליו תיערך החופה. מהבחינה הזו אין תחליף להשכרת במות מטעם חברה המתמחה בלקוחות פרטיים, ויודעת להציע להם מחיר משתלם.

הפקת אירוע בבית - חוסכים וחוסכים!

הפקת אירוע בבית – חוסכים וחוסכים!

השכרת ציוד לאירועים היא הבסיס לחיסכון כספי בעת הפקת אירוע בבית. חשוב מאוד לקבל המלצות על חברות המשכירות ציוד, להיפגש עם נציגי החברה, ולהשוות בין הצעות מחיר. בקשו לראות עבודות קודמות שהחברה ביצעה, התרשמו מקטלוגים ותמונות, ואל תתביישו להציב רשימת דרישות מסודרת. זכרו כי בעת הפקת אירוע ביתי חלק גדול מהאחריות להצלחת האירוע חלה עליכם. התאזרו בסבלנות, ונצלו את החיסכון בעלויות לצורך השקעה לטווח הרחוק.

לסיכום, הכנת רשימת דרישות בשילוב השכרת ציוד לאירועים הם מתכון לחיסכון בעלויות בעת הפקת אירוע ביתי. גם אם זו הפעם הראשונה בה אתם מפיקים אירוע בבית, וגם אם כבר עשיתם זאת בעבר, נצלו את הידע של חברות המתמחות בנושא ולא תתאכזבו.

השאר תגובה

דילוג לתוכן