השכרת כלים לאירוע

כל היתרונות של השכרת כלים לאירוע

13 באוגוסט 2013

העלות הגבוהה של כלים לאירועים הופכת את האפשרות של השכרת ציוד לאופציה משתלמת במיוחד. רכישה של כלים באיכות גבוהה צריכה לקחת בחשבון את כמות המוזמנים, וגם את כמות האורחים הלא צפויים. בנוסף, רכישה של כלים עבור אירוע חייבת להתבצע בכפוף אל שיקולי עיצוב. אי אפשר להתפשר על כלים מפלסטיק, ולא ניתן לבחור ציוד ירוד על מנת לחסוך בהוצאות. במידה והמטרה היא להפיק אירוע בלתי נשכח, השכרת הציוד היא הדרך היחידה להבטיח את שביעות הרצון של כל הצדדים.

השכרת כלים לאירוע מהווה חיסכון משמעותי, ומונעת הוצאה מיותרת אשר נותנת מענה לצרכים חד פעמיים בלבד. אך מלבד המחיר, השכרת כלים לאירוע מציעה מגוון יתרונות אליהם כדאי להתייחס:

השכרת כלים לאירוע

השכרת כלים לאירוע

א. שמירה על איכות הסביבה – הפלסטיק ממנו מייצרים כלים חד פעמיים פוגע אנושות באיכות הסביבה. גם אם אפשר למצוא לא מעט כלים מרשימים מפלסטיק הצבועים בצבעי מתכת, ולכן מספקים רושם ראשוני מיוחד, השימוש בכלים הללו פוגע בבריאות. אפילו כלים המיועדים לשימוש רב פעמי נזרקים בסופו של דבר לפח, ולכן פוגעים בכדור הארץ.

ב. מראה מכובד – לקוח המעוניין להפיק אירוע יכול לקבל הצעת מחיר משתלמת על השכרת כלים לאירוע, ולהשיג מראה מכובד בעלות מינימאלית. המראה של כלים חד פעמיים לא משתווה למראה של כלי מתכת, זכוכית או אלומיניום אותם מציעות חברות המתמחות באספקת ציוד מן הסוג הזה.

ג. חיסכון במקום – את העלות של כלים לאירועים כדאי לחשב גם באמצעות הוצאות האחסון. במידה ומדובר על הפקת אירוע רב מוזמנים, יש צורך בהקצאת מקום לאחסון הכלים, ושמירה עליהם לפני האירוע. בעוד השכרה משחררת את הלקוח מהצורך בדאגות מן הסוג הזה, רכישה של כלים מוסיפה לא מעט בירוקרטיה ושיקולים לוגיסטיים יקרים.

איזה ציוד ניתן להשכיר מחברות מקצועיות?

היתרונות של השכרת ציוד רלוונטיים לכל סוגי הכלים. בעוד בעבר ניתן היה להשכיר סכו"ם ומוצרי טקסטיל בלבד, כיום ניתן לבחור מבין קולקציה אדירה של ציוד איכותי:

  •          השכרת כלי מזנון
  •          השכרת כוסות יין ושתייה חריפה
  •          השכרת צלחות מעוטרות ומעוצבות בהתאם לאופי האירוע ודרישות הלקוח
  •          השכרת ציוד לקבלת הפנים או לשלב הקינוח
  •          השכרת קערות לצרכים אסתטיים או פונקציונאליים או לטובת הגשה לשולחן
  •          השכרת ספלים

את ההשכרה של הציוד ניתן לבצע עבור אירועים בבית, בטבע או במסגרת העבודה. אין צורך לכתת רגליים בין חנויות כלים יקרות או להתפשר על הצרכים האישיים. ההשכרה של הציוד מתבצעת תוך ליווי מלא של אנשי מקצוע בעלי ניסיון, ידע ומיומנות.

השכרת כלים הפכה בשנים האחרונות לאופציה החסכונית, המשתלמת והעדיפה ביותר בתחום של הפקות אירועים. המחירים של הכלים מעודדים את הלקוחות להשכיר ציוד, ומבטיחים שביעות רצון מלאה הן מצד האורחים והן מצד מפיקי האירוע.

השאר תגובה

דילוג לתוכן