קניית מזגן

כל מה שצריך לדעת לפני שקונים מזגן למשרד או לבית

21 ביולי 2013

קניית מזגן עשויה להיות מלווה בלבטים רבים. ראשית, יש לזכור כי מדובר על הוצאה אשר מתבצעת לעיתים רחוקות בלבד. מזגן איכותי המותקן כהלכה יכול לשרת את הלקוח לאורך שנים, עם דרישות תחזוקה מינימאליות בלבד. שנית, כיום ניתן להתקין מזגן, וליהנות ממנו גם בחודשי החורף. המזגן מאפשר שמירה על טמפרטורות נוחות, ומשפר את איכות החיים בצורה מיידית.

 מעבר לכך, ההתלבטות לגבי קניית מזגן קיימת הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות מהמגזר העסקי. המזגן משרת את דיירי הבית, את לקוחות המשרד, ואת כל מי שמגיע אל חלל סגור לאחר שהות במזג האוויר הים תיכוני של ישראל.

שיקולים מרכזיים בקניית מזגן

על מנת למנוע עוגמת נפש ולרכוש את המזגן האופטימאלי בצורה נכונה כדאי לקחת בחשבון את השיקולים הבאים:

א. צרכי החימום והקירור – התאמת המזגן לצרכים של הלקוח היא התנאי הראשון לקנייה נכונה. לא משנה אם מדובר על הבית או המשרד, סוג המזגן והתפוקה שלו יקבעו את ההתאמה לצרכים. ייעוץ מקצועי יכול לעזור לפני רכישה של מזגן לבית עם מספר חדרים, כמו גם למפעלים או ארגונים גדולים במיוחד. מבחינת סוגים, ישנם שלושה מזגנים עיקריים אותם אתם צריכים להכיר:

מזגן עילי – זהו המזגן הנפוץ בישראל. התכונות העיקריות שלו הן קומפקטיות, חיסכון במקום וגמישות מרשימה במיקום ההתקנה.

– מזגן רצפתי – זהו מזגן ותיק אשר יתרונו הוא אפשרות למזג שני חדרים בעלי קיר משותף. מתאים בעיקר לדירות שכורות, אך יכול להיות פיתרון אידיאלי עבור אופן ספייס ומשרדים מודרניים.

– מזגן מיני מרכזי – זהו מזגן המתאים למיזוג של מספר חדרים או חלל אחד גדול. הוא פועל בשקט, התקנתו כרוכה לעיתים בהנמכת התקרה, ובדגמים המתקדמים ניתן ליהנות מקביעת טמפרטורה עצמאית לכל חדר.

ב. נוחות שימוש ותפעול – זכרו כי המזגן עומד לשרת לא רק אתכם, אלא גם את האורחים, הילדים, המבקרים, הלקוחות ועוד. הפעולות הבסיסיות של הדלקה או כיבוי המזגן מספיקות לרוב הלקוחות, אך ישנם מקרים בהם יש צורך בפעולות מורכבות יותר. התפעול של המזגן תלוי בשלט רחוק, טיימר, הפעלה מחודשת אוטומטית, לוח פיקוד וגישה למסנני האוויר. ככל שהמזגן נוח יותר לתפעול, כך תוכלו ליהנות ממנו מבלי להזדקק להחלפה או שדרוג.

ג. אנרגיה – צריכת האנרגיה היא שיקול משמעותי בעת קניית מזגן. מלבד השמירה על איכות הסביבה, צריכה נמוכה תאפשר לכם לחסוך גם בחשבון החשמל החודשי. אופי הצריכה מופיע על גבי תווית ייעודית ונמדד ברף יעילות של A עד G.

לא צריך להיבהל לפני שרוכשים מזגן, וכדאי לחשוב היטב על ההשלכות. התייעצו עם חברים ובני משפחה, חשבו על תקופת האחריות והשוו בין הצעות מחיר. אנחנו בחברת בית המזגן תל אביב נשמח לעמוד לרשותכם, ולתת לכם מידע נוסף על קנייה משתלמת של מגוון מערכות מיזוג.

תגיות:

השאר תגובה

דילוג לתוכן