בלונים לאירועים

כמה עולה בלונים לאירועים ולאיזה ספק מומלץ לפנות?

3 בנובמבר 2020

בלונים לאירועים

בלונים לאירועים

היום קשה מאוד לדמיין אירוע ללא בלונים. יש הרבה מאוד דברים שיש בכל אירוע אולם על בלונים לא מוותרים בשום מחיר. אגב מחיר – מדובר באחת האטרקציות היותר מוזלות שתוכלו להשתמש בהן וכזו שמספקת הרבה ערך ביחס למחיר. הבלונים משמשים אותנו גם כחלק מהתפאורה, גם לצורך סימון אזורים מסוימים (כמו שביל המוביל לאזור החופה, כמו סימון רחבת הריקודים, סימון הכניסה למתחם וכו') וגם כחלק מהאטרקציות והפעלות שונות באירוע. כמה עולים בלונים לאירועים? אילו עוד דברים ניתן להזמין? על כך ועוד ננסה לענות בכתבה זו.

אילו סוגים של שירותי בלונים לאירועים יש?

בלונים הם אטרקציה נהדרת בכל אירוע. הם מוסיפים צבעוניות, עניין, אנרגיות חיוביות ויכולות מאוד לשמח את האורחים, את חתן/כלת השמחה ועוד. ניתן להביא זר בלונים לאותו אדם שאנו חוגגים לו, ניתן להשתמש בבלונים כעיצוב המתחם בצורה מיוחדת וניתן גם לעצב המון דברים באמצעות הבלונים. כמו כן ניתן לכלול אטרקציות ייחודיות ומגוונות גם כן כמו למשל קופסאות בלונים מתפוצצות, בלונים מרחפים כאטרקציה ברחבת הריקודים, מסלול בלוני לד, קשת בלונים ענקית בכניסה למתחם ועוד אינספור דוגמאות.

כמה עולים בלונים לאירועים?

עלות של בלונים לאירועים יכולה לנוע בין מאות לאלפי שקלים. זה תלוי כמובן בכמות הבלונים, בסוג העיצוב והשימושים שלהם ועוד. לדוגמה: קשת בלונים לכניסה למתחם יכולה לעלות משהו כמו 300-350 ₪. זר בלונים ליום הולדת יכול לעלות בין 150 ל-350 שח בממוצע. עיצובים מיוחדים גם כן יכולים לעלות כמה מאות שקלים. חשוב לדעת שיש הבדל בין בלוני הליום לבלונים רגילים בדרך כלל כיוון שגז ההליום מייקר את העלויות.

האם כדאי להזמין סידורי בלונים גם לימי הולדת ואירועים קטנים בבית?

אירועים קטנים הנערכים בבית הם אירועים לכל דבר ועניין. בדרך כלל הם נערכים בבית בשל תקציב מצומצם לאירוע או כמות קטנה של אורחים הצפויים להגיע (ייתכן גם מתוך רצון המשפחה לארגן אירוע מצומצם עם האורחים שהם באמת רוצים שיגיעו ולא להתפזר לאירוע גדול מדי שיאבד מהאינטימיות והאווירה). ניתן להזמין סידורי בלונים לבית או זר בלונים עם כמה בלוני הליום שניתן לפזר בבית. בנוסף גם לקנות חבילת בלונים רגילה, לנפח ולפזר על הרצפה בבית ולעשות אווירה נהדרת גם בתקציב מצומצם יחסית. ניתן גם לקנות קופסת בלונים מתפוצצת ולארוז את המתנות בקופסאות דומות יחסית כך שחתן/כלת השמחה יפתחו את הקופסא עם הבלונים המרחפים תהיה להם אטרקציה מלהיבה נוספת.

לאיזה ספק מומלץ לפנות?

בולי בלון הוא הספק שלכם. תוכלו למצוא באתר סידורי בלונים, זרים ובלונים בודדים מכל סוג: בלוני מותגים, כלי תחבורה, ממתקים, בלוני מספרים, אותיות, צורות, הדפסות על בלונים, בלוני חיות ועוד. צרו קשר באתר או בטלפון ותוכלו ליהנות מהצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד בהתאם לגודל האירוע שלנו וקבלת רעיונות לעיצובים מיוחדים.

השאר תגובה

דילוג לתוכן