פינוי פסולת בניין מחיר

פינוי פסולת בניין מחיר

4 בספטמבר 2017

פינוי פסולת בניין כצעד הכרחי לבנייה

פינוי פסולת מתבצעת באופן יום יומי על יחדי הרשויות. אמנם פינוי הפסולת נותנת לנו לפנות איזו פסולת שאנחנו רוצים מתי שאנחנו רוצים לתוך פחים מיועדים שהציבה העירייה אך פינוי פסולת בניין הוא פינוי אחר לחלוטין אליו אתם צריכים לדאוג באופן ישיר. כשאתם משפצים את הבית או בונים עוד יחידת דיור יש הרבה פסולת שמצטברת. הפינוי חויב לפי החוק ולמעשה לא תוכלו לקבל היתר בנייה והיתר להתחבר לתשתיות הידועות ביותר עד שלא תציגו טפסים שמעידים על הפינוי העתידי ועל סיום הפינוי לאתר מורשה בהצלחה. לפינוי פסולת בניין מחיר משתנה לפי פרמטרים רבים.

פינוי פסולת בניין מחיר

כמה עולה לפנות פסולת בניין?

  • לפינוי פסולת בניין מחיר משתנה לפי כמה פרמטרים שאחד מהבולטים שבהם הוא גדול מכולת האשפה שאתם צריכים. מכולת אשפה תונח לכם בקרבת מקום, על חשבון חנייה או בתוך שטח הבנייה לפי מה שמתאפשר וכך כל פסולת הבניין תתרכז שם. יש מכולות של 6 קוב שעולות לשבוע כ600 שקלים לצד מכולות גדולות של 9 או 10 קוב שיעלו בין 800 שקלים ועד אלף שקלים בממוצע ומכולות ענקיות של 24 קוב שיעלו כבר בין 2000 ל2500 שקלים.
  • גם משך ההשכרה של מכולת האשפה משפיע על המחיר. מכולת אשפה לפרק זמן ארוך יהיה יקר יותר אך משתלם יותר אצל מרבית החברות. בנוסף למכולות אשפה יש עוד אפשרויות לפינוי פסולת בניין בעיקר בשיפוצים בקומות גבוהות. ניתן להשכיר שרוול לפינוי פסולת כאשר לשבוע אחד השירות יעלה לכם בין 1000 ל1500 שקלים וכל קומה נוספת מעל הקומה השלישית תעלה לכם עוד בין 100 ל200 שקלים.

השכרת טרקטור ותשלום אגרה

לפינוי פסולת בניין מחיר נוסף על תשלום האגרה לפינויה לאתר המורשה. פסולת הבניין שלכם חייבת להגיע לאתר פינוי פסולת מורשה והאגרה בדרך כלל לא חוצה את רף מאה השקלים כך שהיא לא בגדר הוצאה משמעותית. לעומת זאת השכרת טרקטור לפינוי פסולת מהירה ויסודית תעלה לכם לשעת עבודה כ400 שקלים וליום שלם זה יעלה לכם בין 1000 ל1500 שקלים.

השאר תגובה

דילוג לתוכן