פתרו בעיות לבד וחסכו כסף על הזמנת מנעולן

13 באפריל 2014

המחירון של שירותי מנעולן בפתח תקווה נקבע על פי פרמטרים יחסית קבועים, אולם אפשר בהחלט לחסוך את ההוצאה במידה ופותרים בעיות לבד. לפני שנכנסים אל עובי הקורה ומתחילים בעבודה, יש להדגיש מספר הנחיות וכללי בטיחות. ראשית, עבודה עם מנעולים ודלתות דורשת שימוש בכפפות וארגז כלים מתאימים. במידה ואין לכם את הכלים הללו, בדקו לגבי העלות שלהם, או התייעצו עם חבר ואיש מקצוע לגבי רכישה.

שנית, ודאו כי אתם לא גורמים נזקים בלתי הפיכים. לעיתים עדיף להפסיק הכל ולהזמין מנעולן מאשר לפגוע בתחושת הביטחון של דיירי הבית, העובדים בעסק וכדומה. הבטיחות שלכם היא הדבר החשוב ביותר – הן במהלך פתרון הבעיות וגם לאחר מכן. ככל שתקפידו על יותר כללי בטיחות, כך תוכלו להבטיח את שביעות הרצון של כל הצדדים המעורבים.

דוגמאות לפעולות שתוכלו לבצע באופן עצמאי

להלן מספר טיפים חשובים על פתרון בעיות באופן עצמאי, וללא הזמנת מנעולן:

א. החלפת צילינדר – זו פעולה פשוטה יחסית שיכולה לחסוך מאות שקלים על הזמנת מנעולן. בשלב הראשון תצטרכו לפרק את הצילינדר ולרכוש צילינדר חדש. במידה ואין לכם ניסיון בעבודות מן הסוג הזה, נסו להגיע עם הצילינדר אל חנות מתאימה. הראו למוכר את הצילינדר, ורכשו חלקים המתאימים למבנה הדלת שלכם.

לאחר מכן תוכלו לחזור אל הדלת, לקרוא היטב את הוראות היצרן ולהרכיב מחדש את הצילינדר. גם כאן כדאי להדגיש את השמירה על כללי הבטיחות. הימנעו משימוש בסכינים או מכשירים חדשים. השתמשו בכפפות, ושמרו כל בורג קטן של הצילינדר הישן למקרה שתזדקקו לו בהמשך.

ב. פריצת דלת – זו בעיה קצת יותר מורכבת אליה כדאי להתייחס בכובד ראש. מנעולן בפתח תקווה יודע לפרוץ דלתות מבלי להרוס את המנגנון ואת המנעול, אולם לקוחות פרטיים לא תמיד יכולים לעשות זאת.

מצד שני, אפשר לנסות פעולות בסיסיות לפני שממהרים להתקשר למנעולן. בדקו האם הדלת ניתנת להזזה, והאם יש גישה אל המנעול הפנימי. במידה ואתם גרים בדירת קרקע, אל תתביישו לבדוק אפשרות להיכנס אל הבית דרך החלון, ולנסות לפתוח את הדלת מבפנים.

ג. התקנת מנעול חדש – שירותי מנעולן בפתח תקווה מוזמנים לעיתים קרובות כחלק משיפור איכות החיים. לא תמיד מנעולן מגיע באמצע הלילה או במקרי חירום, ולכן השירות שלו חייב להיות מקיף ואדיב. מבחינתכם כלקוחות, התקנה של מנעול חדש יכולה להתבצע באופן עצמאי. כל עוד לא מדובר על מנעול מסובך או מנגנון ביומטרי, ההתקנה תלווה ברוב המקרים בהוראות ברורות של היצרן. נסו לעקוב אחר כל שלבי ההוראות, ותוכלו להתקין את המנעול מבלי לשלם מאות שקלים למנעולן.

לסיכום, מנעולן בפתח תקווה עומד לרשותכם 24 שעות, 7 ימים בשבוע, אך יש מקרים בהם כדאי קצת להתאמץ ולחסוך את ההוצאה. בדקו האם הדוגמאות המופיעות לעיל רלוונטיות עבור המקרה שלכם, והעדיפו בכל מקרה את בטחונכם האישי על פני כל שיקול אחר.

להזמנת מנעולן בתל אביב לחץ כאן

השאר תגובה

דילוג לתוכן