צביעת דירות

צביעת דירות – הטיפים שיחסכו לכם זמן וכסף

9 בדצמבר 2020

צביעת דירות

צביעת דירות

הגיע הזמן לעבור לדירה החדשה. לפני שתמהרו להוביל את החפצים שלכם, כדאי להציץ אם הדירה זקוקה לצביעה. הנה כמה טיפים שיכולים לחסוך לכם כסף, ולסייע לכם לצבוע את הדירה כמו שצריך, בלי טעויות מיותרות.

צביעת דירה מאוכלסת לעומת צביעת דירה ריקה

אחד הטיפים שחשוב ביותר לדעת לפני שצובעים דירה, הוא שצביעת דירה ריקה זולה בהרבה מצביעת דירה מאוכלסת. קיימות לכך כמה סיבות –

  • יש להגן על הרהיטים מטפטופים. במיוחד כאשר צובעים את התקרה, הרהיטים עלולים להיות חשופים לטפטופים ולכלוך במהלך הצביעה. הפרוצדורה לפני צביעת הדירה כוללת כיסוי הרהיטים.
  • כאשר יש לצבוע את הקירות יש להרחיק את הרהיטים מהקירות. מדובר במלאכה שיכולה לגזול זמן רב מהצבעים.
  • רהיטים בבית מאטים ומסרבלים את תהליך הצביעה באופן משמעותי, ולכן העבודה תיקח לצבעים יותר זמן, מה שמגולם כמובן במחיר.

לכן, אם אתם נמצאים בצומת לפני מעבר לדירה חדשה, בדקו תחילה אם יש לצבוע אותה, והקפידו לעשות זאת בטרם המעבר.

צביעת תקרה

אלמנט נוסף שמייקר את צביעת הדירה הוא צביעת התקרה. חשוב להבין שההבדל בין צביעת דירה עם תקרה וללא תקרה יכול להיות הבדל במחיר של מאות שקלים. אם אתם בוחרים לצבוע את התקרה, חשוב שתבינו שזה כרוך בעלויות גבוהות. אנשים רבים מעדיפים לצבוע את התקרה בעצמם, ובכך לחסוך את סכומי הכסף. הסיבה שהדבר יותר יקר, הוא שדורש עבודה לא נוחה, שימוש בכלים מיוחדים, והגנה של כל הרצפה מטפטופים.

בחירת צבעי מראש

אם יש תאריך שאתם יודעים שיהיה לכם נוח לצבוע בו את הבית, למשל חופש מהעבודה, או כשהילדים אצל הסבתא, כדאי להזמין את הצבעי מראש. צבעים פופולריים ואהובים, עלולים להיות עמוסים, ושום דבר לא מבטיח שהצבעי האהוב יהיה פנוי בדיוק בתאריך שחשבתם עליו. ולכן, אם יש תאריך מסוים שחשבתם עליו, מהרו לסגור אותו. אם אתם צריכים לצבוע את הדירה לפני שאתם צריכים להיכנס אליה, ונמצאים בלחץ מסוים, נסו להימנע מלבצע החלטות פזיזות, שיעלו לכם ביוקר.

אל תתפשרו על צבעי, והחלו במלאכת החיפוש מראש. המרכז לצביעת דירות מציע שירותי צבעות במחיר נוח, עם תוצאות מקצועיות, ושירות נעים, שיותיר אתכם מרוצים.

חומרי גלם איכותיים

בצעו סקר שוק, וחפשו את הצבעי שישתמש בחומרי גלם האיכותיים ביותר. צביעה בצבע איכותי תבטיח צביעה אחידה, נעימה לעין, בצבע שיחזיק לשנים ארוכות וילווה אותנו בבית. חשוב להבין שיש לצבע השפעה ענקית על האווירה בבית.

צבע שירענן את הבית

אם אתם שואפים לעשות שינוי מרענן בבית, אבל שלא יהיה קיצוני מדי, תוכלו לשנות במעט את גוון צבעי הקירות. אפילו צביעה בצבע "נועז" ששובר את המראה השגרתי, יכול להכניס לבית רוח חיים. גם שינוי גוון משמנת לצהבהב יכול לעשות שינוי גדול.

השאר תגובה

דילוג לתוכן