ריהוט גן זול

ריהוט גן זול – מדריך לחסכון

13 באפריל 2014

הדרך לחסוך בעת רכישה של ריהוט גן היא להגדיר את סדר העדיפויות. בראש ובראשונה, הריהוט צריך להיות איכותי ועמיד. ריהוט אשר תרכשו במחיר זול יכול חלילה להישבר לאחר מספר ימים, ולהגדיל את ההוצאות שלכם. לעומת זאת, ריהוט חזק הוא השקעה לטווח ארוך, וניתן ליהנות ממנו בחורף, בקיץ ובכל חודשי השנה.

שנית, סדר העדיפויות נקבע על פי הצרכים האישיים שלכם. חיסכון בא לידי ביטוי ברכישה נבונה ומושכלת: הגדירו את הצרכים מהריהוט, בדקו כיצד ניתן למלא אותם באופן המשתלם ביותר, ושלבו את הניסיון האישי. במידה ויש לכם ילדים קטנים, סביר להניח שתצטרכו לרכוש ריהוט גן עם תכונות מתאימות. מנגד, ריהוט המיועד בעיקר לאירוח דורש השקעה מסוג אחר.

טיפים מהירים לרכישת ריהוט במחיר נוח

המחיר של ריהוט גן לא חייב לבוא על חשבון האיכות. הקפידו על הטיפים הבאים, ותוכלו גם אתם לצייד את החצר עם ריהוט במחיר נוח:

–          רכשו ריהוט מחברה מוכרת בלבד

–          בדקו האם הריהוט מגיע עם תקופת אחריות

–          ודאו כי הריהוט מיוצר על ידי מותג בעל ניסיון

–          קחו מידות מראש ומנעו הזמנות כפולות

–          התייעצו עם חברים, בני משפחה ואנשי מקצוע

–          נצלו הטבות ומבצעים מיוחדים

–          הכירו את ההבדלים בין הדגמים השונים

לאחר חיסכון על ריהוט גן ניתן להפנות את המשאבים להשקעות אחרות. במידה ומדובר על מרפסת קטנה ולא מוצלת, כדאי לשקול הוספת שימשיה או פרגולה. עם העודף שנשאר לאחר רכישה משתלמת של ריהוט אפשר לגדר את החצר, לשתול פרחים בגן או אפילו להוסיף בריכה וצעצועים לילדים. במילים אחרות, חיסכון על ריהוט הוא גישה מצוינת לשפר את איכות החיים מבלי להיכנס לחובות.

הכנות מקדימות לפני רכישת הריהוט

חיסכון ברכישת ריהוט דורש מכם לבצע הכנות מקדימות. במסגרת הכנות אלו עליכם להשוות מחירים, ולקרוא מידע על החברות המציעות ריהוט. השוואת המחירים צריכה להיות מבוססת על פרמטרים קבועים של גודל הריהוט, איכותו והתאמות ספציפיות אחרות. את ההשוואה ניתן לבצע באינטרנט או בסניפי החברות המובילות. במקביל, ניתן לתאם פגישת ייעוץ, ואפילו להזמין איש מקצוע לגינה על מנת לקבל חוות דעת נוספת. כל ההכנות הללו ימנעו מכם הוצאות בלתי צפויות, ויאפשרו לכם להבטיח רכישה מוצלחת.

ריהוט גן יכול לשרת אתכם שנים רבות, ולכן כדאי להשקיע בו. החלפה של הריהוט ורכישת ריהוט חדש הם לרוב תוצאה של שיפוץ, מעבר דירה או רצון לבצע רענון. בניגוד להשקעות אחרות, את הריהוט אפשר לקחת גם לדירה חדשה, והוא עשוי ללוות את הלקוח לאורך שנים.

לסיכום, גם בנושא של ריהוט לחצר או לגן אפשר לחסוך במידה ומבצעים את הפעולות הנכונות. הגדירו את סדר העדיפויות, אל תוותרו על מוצרים איכותיים, השוו בין מחירים והשקיעו בריהוט משתלם.

טיפ – אם כבר יש לכם ריהוט גן והריפוד שקע – אתם לא חייבים לקנות חדש, אתם יכולים לפנות לרפד ספות מקצועי שיעשה לכם את העבודה בפחות כסף!

השאר תגובה

דילוג לתוכן