שאיבת ביוב בהרצליה

שאיבת ביוב מחירים

22 ביולי 2019

שאיבת ביוב היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר שצוות ביובית מבצע בשגרת יומו. שאיבת ביוב יכולה להיות יקרה מאוד אך אין לכם הרבה ברירות אלא להזמין צוות ביובית שיבצע אותה. זה הזמן להבין כיצד אפשר לחסוך במחיר.

מהי שאיבת ביוב וכמה היא עולה?

לשאיבת ביוב מחירים שונים מאוד מקריאה לקריאה בגלל שהם מושפעים מכמה גורמים שונים. מרכיבי המחיר יכולים להיות משמעותיים מאוד הם יכולים לגרום לשאיבת הביוב להתייקר אפילו פי 2. שאיבת ביוב יכולה לעלות 600 שקלים ובמצב אחר היא תעלה 2000 שקלים, אי אפשר לדעת בדיוק כמה היא תעלה אצלכם אך כן תוכלו לגלות בערך מה הערכת המחיר אחרי שתשוחחו עם צוות הביובית בטלפון, ובוודאי כאשר הצוות כבר יגיע אל המקום הבעייתי. שאיבת ביוב היא למעשה שאיבה של המים מתוך הביוב ביחד עם המוצקים שגרמו לסתימה בצנרת, היא מתבצעת בעזרת משאבת הביובית החזקה.

שאיבת ביוב בהרצליה

שאיבת ביוב בהרצליה

המיקום הגיאוגרפי משפיע על המחיר

אחד מהמרכיבים הכי פשוטים של המחיר הוא המרחק הגיאוגרפי. ממש כמו מנעולן, טכנאי או חשמלאי שעוברים דרך ארוכה כדי להגיע אל הלקוח גם צוות הביובית יגבה מכם מחיר גבוה יותר ככל שהוא ייסע רחוק יותר. נסיעה רחוקה יכולה להיות לא רק ארוכה מאוד, כך שצוותה ביובית יצטרך לבזבז בה זמן רב, אלא גם בזבזנית מאוד מבחינתה דלק. זהו אחד ממרכיבי המחיר המשמעותיים ביותר אך אם תבחרו צוות ביובית באזור מגורכם תוכלו להוזיל אותו די בקלות. לכן כאשר אתם מבצעים סקר שוק לפני שאתם בוחרים ביובית, אתם חייבים לחפש רק צוותי ביובית שנמצאים באזור מגורכם.

מועד הקריאה הוא מרכיב של המחיר

עוד אחד מהמרכיבים המשמעותיים ביותר שלה מחיר הוא מועד הקריאה. אולי זה נשמע לכם כמו אחד הגורמים השוליים אך למעשה הוא יכול לקחת את עלות הטיפול, שהיא בעצמה מורכבת מגורמים שונים, כולל המרחק שעליו כבר דיברנו, ולהכפיל אותה. המחיר יהיה כפול כאשר מדובר ביום מנוחה והוא יכולה לעלות ב-50 אחוזים כאשר מדובר בשעות מאוחרות בלילה. אף בעל מקצוע לא אוהב לעבוד בשעות מאוחרות ולכן אתם הלקוחות תשלמו על כך מחיר גבוה יותר. גם את המרכיב הזה אפשר להוזיל אם רק תמתינו כמה שעות או יום אחד בלבד כדי להזמין את הביובית ביום עבודה רגיל.

מורכבות שאיבת הביוב מייקרת

ככל ששאיבת הביוב תהיה מורכבת יותר כך היא תעלה יותר. זה דבר הגיוני ואין צורך להסביר מדוע זה כך, אך כן יש צורך להסביר מה זה אומר שאיבת ביוב מורכבת. שאיבת ביוב מורכבת היא שאיבת ביוב שצריכה להתבצע מאזור יחסית עמוק בקווי הביוב או שאיבת ביוב שצריכה להתבצע בכמה מקומות. שאיבות ביוב אלו יעלו יותר כי צוות הביובית יצטרך לעבוד עליהם זמן רב יותר ולעתים גם להשתמש במכשור מתקדם כמו ציוד צילום קווי ביוב.

כיצד אפשר לחסוך בעלות שאיבת הביוב?

לשאיבת ביוב מחירים יותר נוחים כאשר מבצעים סקר שוק מעמיק. כבר הסברנו לכם עד כה במאמר שתי דרכים יעילות כיצד לחסוך את המחיר של הזמנת צוות הביובית, לבחור ביובית באזור מגורכם ולדחות את הטיפול לשעה נוחה יותר אם מדובר בשעות הלילה. יחד עם סקר שוק המחיר שתקבלו אמור להיות משתלם יותר ובעיקר ביחס למחירים שככל הנראה קיבלתם עם התוצאה הראשונה שמצאתם. לעולם אל תבחרו את החברה הראשונה שאתם נתקלים בה, תשוו את המחירים ורק אז תבחרו בחוכמה. החיסכון הזה יכול להיות של כמה מאות שקלים בלי להתפשר על האיכות והאמינות.

תגיות:

השאר תגובה

דילוג לתוכן