תביעות ביטוח
חיסכון בבית כללי

תביעות ביטוח – לעמוד על שלכם!

לרוב בני האדם ישנם כמה וכמה ביטוחים, שעבורם הם משלמים מדי חודש סכומי כסף בלתי מבוטלים. ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח סיעודי, ביטוחים עסקיים וישנם כמובן עוד סוגי ביטוחים שהמכנה המשותף לכולם הוא הרצון שלנו לצמצם את מידת אי הוודאות בחיים ובפרט לדעת שגם אם יתרחש מקרה לא רצוי מבחינתנו, הנזק שייגרם לנו יהיה יחסית מצומצם בזכות קבלת פיצוי או שיפוי מחברת הביטוח. בהתאם מועברים מדי חודש סכומי עתק לחברות הביטוח – כדאי לדעת שארבעת הענפים העיקריים בתחום (ביטוח רכב חובה, ביטוח רכב צד ג', ביטוח מבנים וביטוח תכולת דירות) מכניסים לבדם לחברות הביטוח סכום של כ-13 מיליארד ₪ בשנה!

במצב דברים שכזה אך טבעי שהציפייה שלנו היא שברגע האמת חברת הביטוח תתייצב לצידנו ותשלם את המגיע לנו – אולם למרבה הצער ישנם לא מעט מקרים שבהם החברה מנסה להתחמק מכך. במקרים אלה מומלץ לא לוותר אלא לפעול בנחרצות למימוש זכויותיכם, כולל הגשת תביעת ביטוח אם אין מנוס מכך. במקרים אלה מומלץ להיעזר בעורך דין בעל ניסיון רב בהגשת תביעות כנגד חברות הביטוח.

לנטרל את הכוח העודף של חברת הביטוח

עורך דין בעל ניסיון בהגשת תביעות ביטוח מסייע לנו לנטרל את הכוח העודף של חברות הביטוח. חשוב להבין שחברות ביטוח, ובפרט אלה הגדולות כמו מנורה, פניקס, כלל או מגדל, הן גופים רבי עוצמה אשר מעסיקים עורכי דין רבים ולמעשה מחלקה משפטית שמעניקה להם יתרון של ממש על פני הלקוח. כמובן ששירותים של עורכי הדין הינם הכרח מבחינת כל חברת ביטוח, שהרי ישנם גם מקרים של הגשת תביעות סרק, אבל אם אתם משוכנעים שהפעלת הביטוח מוצדקת ושהמקרה שהתרחש בחייכם עומד בכל תנאי הפוליסה ובכל זאת חברת הביטוח מסרבת להכיר בכך – עורך דין מנוסה יטה את הכף עבורכם, ועוד לפני הגשת התביעה כנגד חברת הביטוח משפר את סיכוייכם לקבל את המגיע לכם.

מה הסיכוי של תביעות ביטוח להתקבל?

סטטיסטיקות עכשוויות מראות כי מתוך כל 100 תביעות ביטוח, 50 מתקבלות ו-50 נדחות. על-מנת להיכנס לצד החיובי של הסטטיסטיקה מומלץ כאמור להיעזר בעורך דין, שיודע כיצד מגישים תביעות ביטוח, אילו מסמכים נדרשים, האם יש צורך בהבאת עדים מומחים וכו', וכך מסייע לכם לעמוד על שלכם.

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *