כללי ריהוט גן

כמה עולה גדר רשת ירוקה להגנה על השטח?

האם אתם יודעים מהי אחת הדריכם הנוחות, האפקטיביות ואף הזולות יחסית בכדי להגן על שטח מסוים? במקרים רבים, הצבה של גדר רשת ירוקה, תספק לכם מענה מעולה. הגדר מסוגלת לתחום מתחמים גדולים יחסית, ולמנוע חדירה של זרים פנימה, ואף חדירה של בעלי חיים. כמובן שאתם צריכים להבין בעקבות זאת, כמה עולה גדר רשת ירוקה. העלויות של הרשת נקבעות לפי מספר פרמטרים שונים, אותם נסקור כעת לטובת מי שמחפש את הדגם המתאים. יש לזכור שבסופו של יום – מדובר בעיקר על פונקציה של בטחון עבור השטח שלכם.

כך בוחרים בדגם הטוב ביותר, גדרות לגינה מחירים

סוג דגם

כמה עולה גדר רשת ירוקה?

פירוט נוסף

גדרות פלסטיק נמוכות

80-200 ש"ח

גדר שעשויה מפלסטיק איכותי, חזק ועמיד. מדובר על גדרות שמגיעות עד לגובה של 1.50 מ', כך שהן משמעות בעיקר כדי לסמן שאין להתקרב לשטח מסוים, ומשמשות לגידור בסיסי שלו. את הגדרות אפשר להתקין על האדמה עם בסיס מתאים ולקשור עם חוטי מתכת.

גדרות מתכת נמוכות

150-400 ש"ח

אלו גדרות שאף הן באותה גובה, אך מאחר שהן עשויות ממתכת מגולוונת שמצופה בPVC, המחיר שלהן הוא גבוה יותר שכן הן נחשבות עמידות יותר, אם כי יש לזכור שהגובה הוא שמשפיע.

גדרות גבוהות

400 – 700 ש"ח

אלו גדרות שמתחילות מגובה של 1.5 מטר, ומכאן יכולות להיות גבוהות יותר, כאשר לרוב הגובה המקסימלי הוא של 4 מט', והמחיר שלהן עולה בהתאם. היתרון המשמעותי של הגדרות הללו הוא שהן גם מסייעות באופן אקטיבי למנוע חדירה של אנשים מעל לגדר, והן משמעות מחסום משמעותי.

לתחום באופן איכותי

שימו לב שבבואכם לברר כמה עולה גדר רשת ירוקה, עליכם להתחשב בעיקר בגובה שלה, וכן לקחת בחשבון עד כמה השטח צריך להיות מוגן, והאם תרצו לשלב פתרונות נוספים. כמו כן, יש אפשרות למצוא גדרות בגבהים שונים ולשלב אותן ביחד, במידה והדבר מתאים למתחם שלכם.

כמה עולה גדר רשת ירוקה1

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *