כללי מוצרי חשמל

טיפים לחיסכון בקניית כספת

באדיבות המרכז הארצי לכספות ומנעולים

יש לא מעט מקרים אשר בהם יש צורך לשמור על מסמכים או חפצים שונים בצורה מאובטחת ביותר. אם אתם זקוקים לכספת בבית או במשרד, עצרו רגע. כספת היא דבר שלא קונים כל יום ומומלץ להשקיע קצת מחשבה וקצת בירורים לפני שמחליטים לרכוש כספת כזו או אחרת. כספות הן תחום מאד רחב וניתן לרכוש כספות לצרכים מאד מגוונים ושונים לרבות:

  • כספות למשרד
  • כספות לבית
  • כספות חסינות אש
  • כספות כבדות
  • כספות אלקטרוניות

לפני שאתם מתחילים לברר אודות מחירי כספות עליכם להגדיר לעצמכם, מה אתם רוצים לאפסן בכספת. יש הזקוקים לכספת כדי לשמור מסמכים שונים, ואחרים זקוקים לכספת על מנת לשמור חפצי ערך או מזומנים. יש הזקוקים לכספת כדי לנעול נשק המצוי בבית וכדומה. לכל צורך יש כספת מסוג אחר ולכל כספת כזו יש דגמים רבים ומנגנוני נעילה ואבטחה ברמות שונות. לכן, לפני שאתם מתחילים הגדירו לעצמכם למה בדיוק אתם זקוקים.

התייעצו עם מומחים

כדי לרכוש את הכספת הנחוצה לכם מומלץ להתייעץ עם מומחים לכספות. הטוב ביותר הוא להתייעץ עם חברות גדולות המשווקות מוצרים אלה מכיוון שלהם מגוון רחב של אופציות שיוכלו להציג בפניכם. אבל אל תחליטו לפני שאתם מתייעצים לפחות עם שני מקומות שונים כדי ללמוד אודות הכספות השונות ועל מחיריהן.

לאחר התייעצות תלמדו שיש כספות בטווחי מחירים מאד גדולים. הגדירו לעצמכם את התקציב ושאלו אודות מנגנוני האבטחה של כל כספת. לא כל כספת חייבת להיות ברמת אבטחה של בנק ולעיתים תוכלו להסתפק במערכת נעילה פשוטה עם קופסה חזקה.

ודבר אחרון – לפני שאתם רוכשים את הכספת וודאו שיש לכם די מקום להציב או להתקין אותה ומוטב לבוא לחנות עם מידות מדוייקות. ובמידה ותרצו לחסוך בעלויות ניתן לרכוש כספות יד שנייה מעולות ללא חשש בנושא הנעילה כי את המנעול תמיד ניתן להחליף בחדש.

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *