כמה עולה להכניס מערכת CRM לארגון
כללי

כמה טיפים לחיסכון בעבודה

 באדיבות טרם בטיחות- בטיחות בעבודה

מדוע בעצם, חשוב שנספר לכם על טיפים לחיסכון בעבודה? מקום העבודה שלנו, הוא דווקא זה אשר צורך הרבה יותר אנרגיה ומשאבים, מאשר הבית הפרטי שלנו. על פי רוב, אנו אמנם מתמקדים לטיפים בחיסכון בבית, אך שוכחים כי זה הוא מקום העבודה אשר אנו מבלים בו שעות רבות, ומאחר שיש בו הרבה אנשים – הוא גם נוטה יותר לבזבוז. ריכזנו עבורכם כמה טיפים לחיסכון בעבודה אשר יוכלו לסייע לכם לחסוך בכל מצב בעבודה:

מהמחשב ועד לניירת

  • סרקו את הניירת – הניירת תופסת הרבה מאד שטח במקום העבודה, ומבזבזת המון מקום, וזאת למרות שאין בה צורך ומדובר יותר על צורך ארכיוני מאשר יומיומי. לכן, רשימת טיפים לחיסכון בעבודה תמיד מתחילה בהמלצה לסרוק את כל הניירת שבארכיון. זה אמנם לוקח זמן, אבל החיסכון הוא עצום, ובחדר שהתפנה אפשר לעשות שימושים מגוונים.
  • כבו מכשירים בסיום יום עבודה – לא תשאירו את הפקס, המחשב, המדפסת, המסך והתאורה פועלים כשאתם עוזבים. כל עובד צריך להיות אחראי לכיבוי המכשירים שבהם הוא עושה שימוש. במקרים נוספים, אפשר לשקול אף כוונון לכיבוי אוטומטי של המכשירים בשעה מסוימת.
  • הדפסה – עדיף להמעיט בהדפסה ככל האפשר כדי לא לבזבז דפים. אם אין ברירה – העדיפו תמיד הדפסה דו צדדית. כמו כן, מדפסות הלייזר הן חסכוניות יותר בצריכת הדיו שלהן, ולכן מומלצות, למרות שמחירן הראשוני גבוה יותר.
  • מיזוג אוויר – נכון שבקיץ אין ברירה וחייבים להפעיל מזגן, אבל טמפרטורה של 25 מעלות מספיקה גם בימים החמים ביותר. כמו כן, כשהדבר אפשרי, פתחו חלונות במקום העבודה, והעדיפו אוורור טבעי.

כל אחד יכול לחסוך

כפי שאתם רואים, כל אחד יכול לאמץ טיפים לחיסכון בעבודה, והדבר אף לא תלוי באופי של מקום העבודה, או מה תחום ההתמחות שלו. כולנו יכולים לחסוך מידי יום במשאבים במקום העבודה. הדבר מאפשר לחסוך בכסף – ואף לקדם סביבת עבודה נעימה ומסודרת יותר.

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *