אנרגיה ירוקה
כללי

מרכזים את הכל תחת מערכות סולאריות

למערכות סולאריות יש לא מעט יתרונות שחשוב להכיר. מדובר על מערכות כאלה אשר מאפשרות לנו לצורך חשמל באופן ירוק יותר, ולקדם את הנושא של אחריות ומודעות סביבתית. מעבר לכך, מדובר על פתרון חסכוני מאד, שכן אנו יכולים למכור את החשמל העודף בחזרה לחברת החשמל. במדינה שטופת שמש כמו ישראל, הניצול של המערכות הסולאריות הוא מקסימלי, ומדובר על פתרון שמקודם באופן משמעותי בשנים האחרונות. אולם מעל לכל, המערכות הסולאריות מאפשרות לנו לרכז את כל נושא החשמל תחת קורת גג אחת.

איך זה עובד?

צריכה מלאה מן המערכת – המערכות הסולאריות מתכוננות כך, שהן יוכלו לספק לכם את המענה המקסימלי (במידה וכמובן הן נחשפות לשמש), ובעצם כך כל צריכת החשמל שלכם ברגע נתון, תהיה דרך המערכת הסולארית, במקום מתשתית החשמל הרגילה. כמובן שכך חוסכים בצורה ניכרת ביותר בצריכת החשמל, וגם מזהמים פחות את הסביבה.
מעבר לתשתית החשמל – במידה ומדובר על חודשי החורף, או שהערב ירד והחשמל שהצטבר בתאים הסולאריים נגמר – הרי שהמערכת מעבירה אתכם באופן אוטומטי לתשתית החשמל הרגילה. כך בעצם, אין כל "קפיצות" בין המערכות, והמכשירים כולם ממשיכים לעבוד כרגיל. על כן, מדובר על מערכת בטוחה ונוחה מאד לשימוש ללא כל צל של ספק.
שליחת חשמל בחזרה – אחת מהתכונות מרכזיות של המערכות הסולאריות, היא היכולת שלהם בעצם לשלוח בחזרה את עודפי החשמל (הדבר קורה בעיקר בעונת הקיץ). ברגע שאתם מייצרים יותר חשמל משאתם צורכים – החשמל נשלח לחברת החשמל, ואתם מקבלים זיכוי עבור חשבונות החשמל הרגיל שצרכתם, כך שאתם אף יכולים לצאת ברווח מהתקנת המערכות.

והכל בחבילה אחת

הדבר שחשוב לזכור בנוגע למערכות הסולאריות, הוא שאתם מקבלים דרכן מענה מלא. כשאתם פונים לגורמים שמתמחים בתחום, אינכם צריכים להתחיל לתכנן מערכות נוספות שיתאמו בין המערכת הסולארית לתשתית החשמל. המערכות הסולאריות ואנשי המקצוע מתקינים אותם – נותנים לכם מענה עוטף מכל בחינה שהיא.

אולי גם תאהב...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *